O firmie

Sklep psb mrówka w kraszewicach

Centrum Budowlane STEMPIEŃ to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo rodzinne, które od ponad 20 lat zajmuje się kompleksowym zaopatrzeniem w materiały budowlane, hydrauliczne i wykończeniowe niezbędne do budowy, remontu i urządzania domów i mieszkań.
Nieustanny rozwój, budowa sieci sklepów, poszerzanie asortymentu produktów i ciągłe polepszanie jakości świadczonych usług to bez wątpienia priorytety tej firmy.
Dzięki rzetelnej pracy, terminowości i konkurencyjnym cenom sklepy te od lat cieszą się zaufaniem Klientów.
Aby móc jeszcze lepiej sprostać oczekiwaniom rynku Centrum Budowlane Stempień od 2012 roku stało się częścią sieci marketów budowlanych PSB Mrówka – największej sieci marketów budowlanych, które współpracują tylko z najlepszymi producentami i dostawcami materiałów budowlanych i wykończeniowych.

Zapraszamy do zakupów…. w Centrum Budowlanym Stempień czeka na Państwa bogaty wybór produktów, profesjonalne doradztwo w zakresie doboru właściwych materiałów, szybka i bezproblemowa obsługa oraz bezpłatne dostawy zakupionych materiałów we wskazane przez Państwa miejsce.

Zachęcamy również do współpracy firmy wykonawcze i instalacyjne… dla nich mamy przygotowaną ofertę specjalną.

Stempień - Centrum Budowlane oraz Hurtownia Materiałów Budowlanych Stępień Materiały Budowlane Błaszki, Brzeziny, Kalisz, - Sprzedaż kostki brukowej, ogrodzeń, pustaków, farb, lakierów, drzwi i okien. Stepien --- Theme by Web Hosting Yes and Premium Wordpress Themes.